• Profesjonalna pomoc prawna

  Kancelaria Justitia specjalizuje się w dochodzeniu należności i prowadzeniu opieki prawnej dla firm oraz instytucji. Siłą Kancelarii jest młoda i dynamiczna kadra oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

 • Gwarancja najwyższej jakości

  Dysponujemy nowoczesnymi środkami zabezpieczeń informatyczno-fizycznych oraz infrastrukturą techniczną, która daje gwarancję bezpieczeństwa prowadzonych procesów i przetwarzanych danych.

 • Profesjonalizm i doświadczenie

  Od profesjonalizmu i umiejętności negocjatorów zależy pozytywne rozstrzygnięcie wielu spraw. Stawiamy na osoby ambitne, które bardzo dobrze znają przepisy prawne i posiadają zdolności negocjatorskie.

O nas

Nasza kancelaria zajmuje się dochodzeniem roszczeń od dłużników Klienta. Nasze działania skierowane są na dobrowolną spłatę wierzytelności a podstawowym narzędziem do osiągnięcia celu, są negocjacje.

Dzięki wypracowanym standardom oraz wieloletniej praktyce osiągamy wysoką skuteczność. Szeroko pojęta windykacja wspiera proces dochodzenia roszczeń finansowych. Od profesjonalizmu i umiejętności negocjatorów zależy pozytywne rozstrzygnięcie wielu spraw. W celu podnoszenia jakości proponowanych przez nas usług duży nacisk kładziemy na wykształcenie i przygotowanie negocjatora do współpracy z dłużnikiem. Stawiamy na osoby ambitne, które bardzo dobrze znają przepisy prawne i posiadają zdolności negocjatorskie.

Z zakresu windykacji oferujemy działania:

 • wizyta bezpośrednia - wizyta w miejscu zamieszkania lub pracy dłużnika w celu przeprowadzenia negocjacji prowadzących do spłaty całości zobowiązania;
 • monitoring - polega na telefonicznej kontroli płatności od powstania zobowiązania do dnia wymagalności roszczenia. Korzystanie z niej zwiększa znacząco dyscyplinę płatniczą kontrahentów oraz pozwala wcześnie wychwycić powstałe problemy.;
 • pisemne ponaglenia - są równocześnie ostatecznymi wezwaniami do zapłaty. Mają za zadanie uświadomienie dłużnikowi że kończy się czas negocjacji i rozpoczyna się proces dochodzenia należności na drodze postępowania sądowego;

Warunki współpracy ustalane są po przeprowadzeniu rozmów, gdyż traktujemy każdego kontrahenta indywidualnie. Nasze wynagrodzenie jest płatne dopiero po odzyskaniu pieniędzy od dłużnika. Nie żądamy żadnych opłat za prowadzenie sprawy. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest tylko od naszych sukcesów.