• Profesjonalna pomoc prawna

    Kancelaria Justitia specjalizuje się w dochodzeniu należności i prowadzeniu opieki prawnej dla firm oraz instytucji. Siłą Kancelarii jest młoda i dynamiczna kadra oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

  • Gwarancja najwyższej jakości

    Dysponujemy nowoczesnymi środkami zabezpieczeń informatyczno-fizycznych oraz infrastrukturą techniczną, która daje gwarancję bezpieczeństwa prowadzonych procesów i przetwarzanych danych.

  • Profesjonalizm i doświadczenie

    Od profesjonalizmu i umiejętności negocjatorów zależy pozytywne rozstrzygnięcie wielu spraw. Stawiamy na osoby ambitne, które bardzo dobrze znają przepisy prawne i posiadają zdolności negocjatorskie.

Ustalanie składników majątkowych

Wierzyciel, dochodząc swoich należności często mimo woli staje w obliczu bezradności komornika w trakcie długotrwałego i nieskutecznego postępowania egzekucyjnego.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wsparcie kancelarii komorniczej profesjonalnie i wszechstronnie przeprowadzonymi ustaleniami majątkowymi. W tym celu świadczymy usługi pozyskiwania i weryfikacji informacji, dotyczących sytuacji finansowej i majątkowej dłużnika. Czynności te obejmują szereg działań operacyjnych, mających na celu precyzyjne określenie kondycji dłużnika oraz wskazania majątku mogącego podlegać zajęciu i egzekucji.