Lorem ipsum dolor sit amet.

tel. 000 000 000

Dla dłużników

Krok 1 : Uważnie przeczytaj pismo od kancelarii Justitia

Co robić:  


Krok 2: Nie unikać kontaktu

Co robić:  
Kancelaria Justitia dokłada wszelkiej staranności w zakresie ochrony Państwa danych osobowych. W związku z tym o szczegółach zadłużenia rozmawiamy wyłącznie z adresatami pism. Na początku każdej rozmowy potwierdzamy dane osobowe rozmówcy. Dodatkowo wszystkie informacje pozyskane od naszych Klientów, jak i od Dłużników, zabezpieczamy zgodnie z zapisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
 

Krok 3: Jak najszybciej spłacić dług

Co robić:

UWAGA !!!
Informujemy dłużników, że podejmowanie działań polegających na zastraszaniu naszych klientów a Państwa wierzycieli, szkalowanie i pomawianie naszej kancelarii a także składanie fałszywych zawiadomień do organów ścigania o rzekomych bezprawnych groźbach czynionych przez naszą kancelarię pod Państwa adresem lub innych rzekomych bezprawnych działaniach wymierzonych przeciwko Państwu   NIE DOPROWADZI DO ROZWIĄZANIA PROBLEMU PAŃSTWA ZADŁUŻENIA
W takich wypadkach nie zaprzestajemy windykacji, a dodatkowo korzystamy z możliwości prawnych, które mogą przysporzyć Państwu dodatkowych kłopotów.
Składanie fałszywych zawiadomień do organów ścigania jest przestępstwem ściganym z art. 234 Kodeksu Karnego - Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
art. 191 Kodeksu Karnego
§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Skontaktuj się z nami i pozwól nam zając się twoją sprawą

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności